Mandersloot - Transport

 
 
 

header_Magazynowanie
Przestrzeń magazynowa i przeładunkowa


Właściwe miejsce, właściwy czas. Dwa ważne pojęcia w świecie logistyki. Nowoczesne powierzchnie magazynowe i przeładunkowe są czynnikiem niezbędnym. Mandersloot posiada 10.000 m2 dostępnej powierzchni magazynowej oraz terminale przeładunkowe w Polsce i Holandii, Rumunii i na Węgrzech. Pozwala nam to w pełni uwzględniać Wasze potrzeby i różnorodność  terminów i miejsc dostaw. Towary mogą być przechowywane lub dystrybuowane bezpośrednio ( cross- docking ). Fakt niezbędny dla np. żywności i leków. Skuteczny sposób, aby szybko i optymalnie obsługiwać swoich klientów.


Nasi ludzie są naszą siłą.

" Ze względu na ograniczającą się powierzchnię ekspozycji w sklepach, potrzeby klientów stają się coraz bardziej specyficzne. Przykładowo, zamiast palet jednorodnych np. czerwonych róż chcą te z różnymi kolorami. W naszym centrum dystrybucyjnym w Polsce przepakowuje się wiele kwiatów i roślin. Szczególnie okres od lutego do maja jest szczytem sezonu. W tym przypadku stałe godziny pracy nie są rozwiązaniem. Każdy jest chętny stać się częścią zespołu, od młodych do starych, od planistów do pracowników administracji, od pracownika magazynu do kierowcy, od menedżera do służb sprzątających. Pracujemy tak długo, aby w pełni usatysfakcjonować klientów.

Nasi ludzie są naszą siłą.

Aby zaspokoić potrzeby klientów w 2008 roku została otwarta nowa część magazynu, która wyposażona jest w regały wysokiego składowania oraz specjalne powierzchnie logistyczne i do przepakowania. Praca w magazynie, jest kontrolowana przez system WMS.
Połączenie transportu ładunków częściowych, magazynowania i Logistyki z Wartością Dodaną (VAL) czyni Mandersloot dostawcą kompleksowych usług logistycznych. Dla małych (rodzinnych) przedsiębiorstw i międzynarodowych firm. pomimo dynamicznego rozwoju pozostajemy elastyczni. "

 


Krzysztof Guść
Dyrektor Zarządzający Mandersloot Polska