Mandersloot - Transport

Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym w temacie maila lub na kopercie wpisując „PRACA”.

nnowicka@mandersloot.eu

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

  1. Mandersloot Polska Sp. z o.o. ul. Polna 125, 62-052 Komorniki

    praca@mandersloot.pl

    www.mandersloot.eu

Aktualne oferty pracy:

KIEROWCA C+E KIEROWCY KAT. C+E - KRAJ (cała Polska)

Opis stanowiska pracy:
- realizacja zleceń transportowych na trasach krajowych - cała Polska
- praca w transporcie chłodniczym

Wymagania:
- niekaralność
- karty do tachografu cyfrowego
- książeczka sanitarno - epidemiologiczna

Oferujemy:
- nowoczesną flotę pojazdów
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- terminową wypłatę wynagrodzeń
- atrakcyjne zarobki

Dyspozytor / Kontroler Floty Miejsce pracy:Poznań, Komorniki

Obowiązki:

koordynowanie oraz nadzór pracy kierowców planowanie zleceń dla poszczególnych jednostek transportowych

praca z wykorzystaniem informatycznych systemów zarządzania współpraca z holenderskim oddziałem firmy

dbanie o dobre relacje z przewoźnikami i klientami nadzór i prowadzenie dokumentacji operacyjnej

Wymagania:

dobrej znajomości branży i aktualnych przepisów transportowych,

komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

doskonałej organizacji czasu pracy i nastawienia na realizację wyznaczonych zadań

umiejętności analitycznego myślenia

Oferta:

atrakcyjne wynagrodzenie,

możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,

przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole.

praca w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę,

stabilność zatrudnienia,

Mile widziane osoby posiadające wykształcenie logistyczne bądz pokrewne, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z branżą logistyczną